Články

Nejlepší granule pro psy

Nejlepší granule pro psy

Asi všichni bychom si přáli, aby naši psi nebyli nikdy nemocní a měli krásný a hlavně dlouhý život. Kromě jiného, a to například genetických předpokladů, je jedním z nejdůležitějších faktorů v psím životě strava. Někdo svého psa krmí metodou BARF (= syrové maso, zelenina, ovoce), někdo psům vaří lidskou stravu, ale většina majitelů krmí svého psa granulemi. Na českém trhu najdete desítky různých krmiv pro psy, a to od těch, která obsahují nadměrné množství obilovin nebo dokonce karcinogenní látky, až po krmiva superprémiová, špičková, která obsahují ideální množství nejen kvalitních surovin, ale také minerálních látek nebo např. chondroitinu. My se dnes podíváme na jedny z těch nejlepších psích granulí, které můžete psovi nabídnout.

 

Celý článek...
 
TOP 10:Nejlepší hlídací psi

nejlepsi-hlidaci-plemena-psu

Co se týká ochrany vašeho domova, můžete si vybrat z více typů plemen psů. Někteří vás jen upozorní štěkáním, dají vědět kdykoli, když se venku děje něco, co se dít nemá nebo když někdo zaklepe na dveře, zazvoní zvonek a podobně. Pak tu máme hlídací psy. Tento typ psů vás nejen upozorní, že se něco děje, ale bude to také řešit. Níže najdete top 10 plemen psů, kteří berou hlídání vážně.

Celý článek...
 
Vybíráme obojek: který vašemu psovi sedne nejlépe?

pr-2015

Vybrat pro psa vhodný obojek není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Musíte zvolit nejen správnou velikost, ale také materiál nebo způsob stahování obojku. A pokud uděláte chybu, sobě ani pejskovi tím rozhodně neulehčíte. Spíše naopak.

 

Celý článek...
 
Nechce se vám venčit psa? Pořiďte mu čůrací plínky!

 

Čůrací plínky pro psy

 

Mnoho  majitelů malých psíků plemen čivava, pražský krysařík, miniaturní špic, pomeranian, papillon, jorskírský teriér, phaléne, japonský chin, pekingský palácový psík a dalších své pejsky přes den nevenčí a pejsek doma 8 hodin zadržuje moč. Díky speciálním psím čůracím plínkám mu ale pomůžete a nebude to muset držet!

Celý článek...
 
Co dělat, když pes zvrací

Co dělat, když pes zvrací

Zvracení psa je prvním akutním příznakem onemocnění, poškození nebo obrany zažívacího ústrojí. Vždy jde o vyprádznění obsahu žaludku - ať už tuhého nebo tekutého, přes jícen a dutinu ústní.

 

 

V případě, že zvracení trvá déle než 24 hodin nebo je obzvlášť intenzivní, je nutné okamžitě vyhledat lékaře.

Celý článek...
 
Už nemusíte sbírat psí hovínka

Sbírání psích hovínek
Už vás nebaví sbírat hovínka po svém psovi? Nemusíte! Společnost PooTrap přišla na trh se speciálním postrojem, díky kterému nemusíte po svém čtyřnohém miláčkovi sbírat hovínka. Naštěstí se vyrábí ve všech různých velikostech, takže ho může mít i váš miláček!

Celý článek...
 
Proč jsou pitbulové tak agresivní?

PitbulDnes na plzeňsku napadl pitbul 3 lidi včetně majitelky. Když chtěla napadnout policistu, zastřelili ho. Jsou pitbulové od narození opravdu tak agresivní, že je nikdo nezvládne?

Celý článek...
 
10 fotek koček pro lepší den

1-nojo-strasne-vtipnyCelý článek...
 
5 plemen psů, která jsou nejvhodnější pro soužití s kočkou

Plemena psů vhodná ke kočkám

Když o nějaké dvojici řekneme, že jsou na sebe jako pes a kočka, málokdy za tímto konstatováním následuje informace, že se budou brát. V představách mnohých a často i v realitě se pes a kočka dokážou shodnout tak maximálně na tom, kdo koho bude pronásledovat. A někdy ani na tom ne, protože některé kočky jsou schopny naopak terorizovat psa, o kterém si usmyslí, že to není pes lidí, ale jejich vlastní pes na hraní.

 

Pokud však máte rádi i kočky i psy a rádi byste si pořídili alespoň jeden exemplář od každého, byli byste asi rádi, kdyby jejich soužití nepřipomínalo děj filmu Noci s nepřítelem. Jaká plemena psů se tedy ke kočce hodí jako dobří parťáci?

Celý článek...
 
7 fotek psů, které vás zaručeně pobaví

Jezevčík

Pro lepší náladu a pro zasmání přinášíme 7 psích fotografií, které vás zaručeně pobaví!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Nejmenší plemena psů na světě

 

 

Nejmenší plemena psů - pomeranian

 

Trend malých psů začal v roce 2003, kdy byla Paris Hilton vyfotografována s čivavou ve značkovém oblečení. Od té doby malá plemena pomalu ovládají svět. V některých amerických parcích mají malí psi svá privilegia - jsou jim vyhrazené prostory, kde je velcí psi nesmí obtěžovat, dále mají povolen vstup do lepších restaurací i do známých obchodů na Páté Avenue v New Yorku. Jednou z nevjětších výhod je možnost cestování na palubě letadla se psy do 8 kg (i se schránou), takže se klidně můžete se svoují čivavou vydat na Havai.

 

 

 

Celý článek...
 
Průměrná délka života plemen psů

Francoizský buldoček

Věděli jste, že německá doga se průměrně dožívá pouze 7 let a že 8-mi letá doga už je téměř rarita? Přinášíme průměrnou délku života různých plemen psů od toy pudla po irského vlkodava.

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Nejpočetnější plemena v České republice

Stafordšírský bulteriér - nejpočetnější plemeno na MVP Praha 2013

V českých domácnostech žijí odhadem 2 000 000 psů. V porovnání s ostatními evropskými státy má Česká republika nejvíce psů na 1 člověka. Z celkového počtu 2 000 000 psů v ČR je cca 500 000 s průkazem původu.

Celý článek...
 
Mezinárodní výstavy psů 2018

 

 Mezinárodní výstavy psů v Evropě pro rok 2018

 

 

 

Celý článek...
 
Jak správně čistit psovi uši

Jak čistit psovi uši

Pokud si Váš pes vehementně a opakovaně strká nohu do ucha, jako jej hodlal nastartovat a odjet na něm do západu slunce, či již jen letmý pohled do jeho sluchového ústrojí neodbytně připomíná těžbu černého uhlí, je zjevně na čase psovi uši vyčistit.


Jak to ale udělat, abychom našemu psímu příteli místo úlevy spíš nepřitížili?

Celý článek...
 
Wampum - kosmetika pro šťastné šampiony

 

Wampum špičková kosmetika pro psy a kočky

Technologie vstoupily ve třetím tisíciletí i do oblastí, které dříve byly prerogativou přírody a nahodilosti. Atletovi poskytuje výhodu optimálně odpružená, lehčí a stabilnější bota. Vašemu psovi může rozhodující výhodu ve výstavním kruhu zajistit použití profesionální kosmetiky.


Exkluzivní distributor přináší do České republiky prostřednictvím portálu www.caninepleasure.eu špičkové kosmetické produkty pro psy a kočky - značku Wampum - sílu magie z Pretorie.

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Jak vychovat štěně - učení štěněte na klec

 

Klec pro psa

 

Zvykání štěněte na klec sice není vzrušující část jeho výchovy, ale tato zkušenost se vám bude extrémně hodit. Navíc může urychlit proces učení a zabránit nežádoucímu nebo destruktivnímu chování chování štěněte v době, kdy nejste doma a nemůžete ho kontrolovat. Klec je také bezpečná pro přepravu psa v autě a může sloužit jako domov daleko od domova při cestách na neznámá místa.

 

Navíc většina chovatelů, kteří své psy vystavují, používají tyto výstavní klece přímo na výstavě. Pes zvyklý na klec v klidu leží v kleci, dokud nejde do kruhu. Je v bezpečí, je na to zvyklý a vy se nemusíte bát, že by ho nekdo napadl nebo naopak.

Celý článek...
 
Psi, kteří neštěkají

Šiba Inu

Některá plemena psů jsou hodně uštěkaná a obvykle k tomu mají nějaký důvod. Ale existuje úzká skupina psích plemen, která štěkají minimálně.

 

Pokud chcete dobře vycházet se sousedy nebo máte v rodině miminko, přečtěte si náš seznam psů, kteří téměř neštěkají.

 

Víte, která psí plemena jsou na úplném chvostu žebříčku? Která štěkají ze všech nejvíce a která se rádi poslouchají?

 

 

 

Celý článek...
 
Nejlepší levné SUV pro chovatele

Levné SUV pro chovatele

Jaké cenově dostupné SUV je nejvhodnější pro chovatele? Přinášíme top 10 nejlepších levných vozů pro chovatele psů.

 

 

 

 

Celý článek...
 
Podlaha vhodná pro psy

Podlaha vhodná do bytu se psem

Jaké podlahy jsou vhodné pro psy? Které podlahy nejdéle vydrží? Přinášíme podrobné informace a tip na nejlepší podlahy pro pejsky.

 

Celý článek...
 
Do zimy a sněhu se psím oblečkem

Obleček pro psy

Tak jsme se dočkali a zima je opět tu. Někdo ji miluje a někdo nenávidí. Podobně jsou na tom i naši čtyřnozí přátelé. Jedni běhají v závějích, honí se za sněhovými koulemi, válí se v té bílé studené parádě a maximálně si to užívají. Ovšem ti druzí jen znechuceně vystrkují čumák ze dveří a sotva vyběhnou na mráz, ihned se rozklepou zimou a veškerá zábava pro ně skončila už s první sněhovou vločkou. Jak tedy alespoň trochu zpříjemnit těmto „teplomilným“ psům, ale nejen jim, toto roční období?

 

 

 

 


 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Strana 1 z 2

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód lsofht SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček