Když pes ruší sousedy

pes-steka1

Pes štěká. K tomuto elementárnímu poznání jsme dospěli ještě dříve, než nám zubní víla odnesla první stoličky. S touto skutečností je třeba se smířit, stejně jako s tím, že soused bude sekat občas trávu, mixovat, luxovat a přitloukat i předměty, které proboha zjevně nepotřebují přitlouci.

 

Je to nepříjemné, ale vyplývá to prostě z faktu, že nikdo z nás není na planetě sám pouze s bytostmi jemu libými.

 

Celý článek...
 
Cestování se psem v autě

Cestování se psem v autěTipy na nejvýhodnější zabezpečení vašeho psa v autě, společně s odkazem ne obchod za akční ceny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Může exekutor zabavit psa?

Lidí, kteří nedokáží dostát svým závazkům, stále přibývá, výkon rozhodnutí a zejména pak exekuce se tak stávají čím dál tím rozšířenější kratochvílí, kdy vám nejčastěji právě exekutor zábavnou formou přemění majetek či jeho zbytky na peníze pro věřitele, kterému jste nechtěli, nebo nedokázali zaplatit dobrovolně. Samozřejmě exekutor nezapomíná při svém bohu a právu libém řádění ani na své kapesné, ovšemže si bere jen tolik, aby zaplatil své zaměstnance a sám nezemřel hlady a mohl každému členu své rodiny pořídit alespoň po jednom nuzném BMW (přitom navzdory odmítavým názorům podezíravé veřejnosti někteří exekutoři ani neřídí nejvyšší dostupnou řadu této značky!).

Celý článek...
 
Předkupní právo jako ochrana psa

Kupní smlouva na psa

Máloco na světě je roztomilejší než štěně. Při představě, že by takovému sladkému stvoření měl někdo ubližovat nebo ho zanedbávat,  se jednomu dělá zle, jenže jako chovatel, ostatně podobně jako i rodič, musí  člověk jednoho dne štěně vypustit z hnízda, příjmout tento krok do neznáma a jen doufat, že k drobné nevinné bytosti, kterou vypiplal, nebude svět příliš krutý. Jsou zde ale instrumenty, které lze použít ke zvýšení pravděpodobnosti, že pokud jste přes veškerou snahu o prověřování prodali štěně jaksi nesprávným lidem, dokážete mu ještě přecejen pomoci. Jedním z takových nástrojů může být institut předkupního práva, který je v obecné rovině upraven občanským zákoníkem.

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód aiflau SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček