Plemena od Š

Šarpej - Shar pei

Šarpej - Shar Pei

Temperament

 

Šarpej je seběvědomý, vážný, nezávislý, tvrdohlavý a oddaný své rodině. K cizím lidem je rezervovaný až podezřívavý. Vůči jiným psům může být agresivní, uvidí-li dobytek či jiná zvířata, může je začít honit. Denně vyžaduje duševní i fyzickou stimulaci, postačí mu i společné hry.

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Šiba Inu

Šiba Inu (Shiba Inu)

Temperament

 

Nezávislá, svéhlavá šiba inu je plná sebevědomí. Venku je temperamentní, doma klidná, má-li dostatek vyžití. K ostatním psům může být agresivní a může honit malá zvířata. Jsou vždy připravené k dobrodružství. Některé mají tendenci být tvrdohlavé až despotické. K cizím lidem jsou nedůvěřivé a rezervované, proto se uplatní i jako hlídači. Některé šiby jsou hodně uštěkané. Svým unikátním vzhledem toto plemeno připomíná lišku.

 

 

Celý článek...
 
Šiperka

Šiperka

Temperament

 

Slovo "schipperke" znamená ve vlámském dialektu "malý ovčák". Šiperka je výborný malý hlídací pes překypující vitalitou, rezervovaný k cizím lidem. Je aktivní a pracovitá, čilá, neúnavná, vždy zaujatá okolním děním, má sklon chňapat, pokud se někdo přiblíží objektům, svěřeným jí k hlídání. Je velmi jemná k dětem, vždy zvědavá, co se děje za zavřenými dveřmi či jinou překážkou, což vyjadřuje vysoko posazeným štěkotem, zježenou hřívou a srstí na krku. Je to všetečný pes, který rád loví krysy, krtky a jiné škůdce.

Celý článek...
 
Španělský galgo

 

 

 

Připravujeme

 

 

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód hbkfhb SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
Papillon CHS Palava country art
Papillon CHS Papillon Pálava country art

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček