Plemena od K

Kanárská doga - Perro de Pressa Canario

Perro de Pressa Canario - Kanárská doga

Temperament

Tohoto mohutného psa si nelze vešimnout, budí respekt i zvědavost. Kanárský pes je dominantní, nebojácný a věrný. Kanárské dogy jsou výjimeční domácí hlídači, kteří jsou doopravdy oddaní své rodině. Tito psi musí mít zkušeného majitele, který chápe dominantní povahu tohoto plemene a který mu může poskytnout řádnou výchovu a socializaci. Pressa Canario můžou být v rukou nezkušeného majitele nebezpeční. Toto plemeno je velmi loajální a nebude váhat zastrašit kohokoli, kdo ohrožuje jeho pána nebo rodinu. Pokud jsou kanárské dogy vedené správně, pak se stávají poslušnými a dobře vychovanými domácími mazlíčky.

Celý článek...
 
Kern teriér - Cairn terrier

 

Temperament

Kern teriér má kompaktní a silné tělo s voděodolnou srstí a liščím výrazem v obličeji. Je aktivní, hravý, veselý a vhodný jako rodinný pes.

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Kolie dlouhosrstá

 

Kolie dlouhosrstá

Temperament

 

 

Jde o psa největší krásy s klidnou důstojností. Přátelsky založená, bez jakékoliv stopy nervozity nebo agresivity. Dokonalý společenský pes, přátelský, veselý a aktivní, s dobrým vztahem k dětem a ostatním psům.

 

Celý článek...
 
Komondor

 

Komondor

Temperament

 

Neochvějně odvážný při hlídání a obraně svěřených stád a majetku i domova svého pána. Útočí tiše a neohroženě. Vnímá své teritorium jako svůj majetek a netoleruje v něm žádnou jinou živou bytost. Je přirozeně nedůvěřivý. V průběhu dne zachovává pozici vleže, která mu dovoluje kontrolovat své teritorium. V noci je stále v pohybu.

 

Celý článek...
 
Kuvas - Kuvasz

Temperament

 

Kuvasz je odvážný, smělý a nebojácný pes. Osoby svěřené jeho péči nebo pod jeho ochranu svěřený majetek brání i s nasazením svého života. Je sebevědomý, při špatném zacházení může být agresivní. Je velmi věrný, spolehlivý, miluje svého pána a své prostředí. Potřebuje hodně pohybu a musí mít dostatek činnosti. Je nenáročný, péče o něj je snadná a dobře snáší i velmi špatné povětrnostní podmínky. Za projevenou lásku a péči je vděčný.

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód jdjxae SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček