Pravidla

 

Podmínky

Každý uživatelem vložený inzerát má omezenou platnost. Zadavatel může a nemusí u prodeje zadat  přesně stanovenou cenu. Rozsah inzerátu nesmí překročit limity stanovené serverem při zadávání inzerátu.  Provozovatel služby pouze zprostředkuje kontakt, neručí a ani není odpovědný za splnění závazku jak ze strany zadavatele, tak ani ze strany zájemce. Inzerát musí obsahově odpovídat kategorii, do které je vložen. Provozovatel má právo inzerát smazat, nesplňuje-li podmínky serveru, i bez udání důvodu, stejně tak má právo inzerát upravit, obsahuje-li nesrozumitelné údaje. Inzerát nesmí být duplikován, spamy a reklama jsou zakázané.

 

Záruky

Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá žádné záruky za kvalitu, původ či legalitu prodávaného zboží, ani za jeho upotřebitelnost k účelu, k němuž je určen. Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, v platném znění. Odpovědnost za dodání, odebrání a zaplacení zboží je plně na prodávajícím a kupujícím. Případné reklamace zakoupeného zboží prostřednictvím serveru nelze uplatňovat u provozovatele, ale výhradně u prodávajícího.

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód nzlfxb SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček